Przeczytaj w weekend

Fantastyczne zwierzęta 2 – ważna postać z Harry’ego Pottera może powrócić

Fantastyczne zwierzęta 2 to nowy film ze świata Harry'ego Pottera. Dziś poinformowano, że na ekranie możemy zobaczyć kolejną postać, którą znamy z oryginalnych filmów.

Fantastyczne zwierzęta 2 to nowy film ze świata Harry'ego Pottera. Dziś poinformowano, że na ekranie możemy zobaczyć kolejną postać, którą znamy z oryginalnych filmów.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald to kontynuacja filmu z 2016 roku, której akcja rozegra się w magicznym świecie wykreowanym przez J.K. Rowling. W filmie po raz pierwszy poznamy młodego Dumbledore'a, w którego wciela się Jude Law. I wszystko wskazuje na to, że to nie koniec powrotów lubianych postaci z oryginalnej franczyzy...

Według informacji portalu PopCulture.com, w fabule filmu Fantastyczne Zwierzęta 2 pojawi się młoda Minerva McGonagall. W bohaterkę wcieli się Fiona Glascott, którą możemy kojarzyć między innymi z serialu Episodes. Nie jest do końca jasne, jaką rolę odegra bohaterka w całej fabule - przypomnijmy, że akcja filmu rozgrywa się w 1926 roku, a według książek McGonagall miała urodzić się w roku 1935. Istnieje zatem możliwość, że twórcy po prostu dopasowali jej wiek do całej historii, tak, by móc zaproponować widzom nową wersję tej postaci - przebłyski z przyszłości, które uzasadniałyby jej obecność w filmie również wchodzą w grę, ale wydają się mało prawdopodobne, zwłaszcza, że McGonagall i Dumbledore nie powinni się w tym czasie nawet znać.

4. Minerwa McGonagall
Źródło: Warner Bros.

Dziennikarze, którzy dotarli do tych informacji podają, że młoda McGonagall raczej nie będzie mieć bardzo znaczącej roli - jest to możliwe tym bardziej, że Warner Bros. nie promował postaci na etapie zwiastunów czy opisów produkcji. Pamiętajmy też, że wciąż są to informacje nieoficjalne. Przekonamy się już w połowie miesiąca.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - premiera 16 listopada.

Źródło: popculture.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV