Gotowe i zapowiedziane filmy Foxa, które należą teraz do Disneya [GALERIA]

Disney przejął aktywa 21st Century Fox, dzięki czemu teraz to studio Myszki Miki zarządza wszelkimi projektami i markami, które do tej pory należały do Foxa. Oto gotowe i zapowiedziane produkcje, które mają teraz nowy dom.

Disney przejął aktywa 21st Century Fox, dzięki czemu teraz to studio Myszki Miki zarządza wszelkimi projektami i markami, które do tej pory należały do Foxa. Oto gotowe i zapowiedziane produkcje, które mają teraz nowy dom.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  marvel 

Disney przejął filmowy i telewizyjny oddział firmy 21st Century Fox, dzięki czemu trafiło do niego mnóstwo praw ekranowych z Fantastyczną Czwórką i grupą X-Men na czele. Oznacza to także, że wszelkie projekty realizowane przez studio Fox od momentu fuzji należą do Disneya i teraz to Bob Iger i spółka mogą nimi zarządzać. Co Disney planuje zrobić z tymi wszystkimi projektami?

Do tej pory nie wprowadzono żadnych znaczących zmian w harmonogramie produkcji realizowanych przez Foxa. Wydaje się jednak prawdopodobne, że część z nich zostanie przesunięta lub całkowicie zmieniona. Powodem zmian może być chęć uniknięcia konkurowania danego tytułu ze wcześniej planowanym filmem Disneya. Wygląda jednak na to, że na ten moment Disneyowi zależy na tym, aby wszystkie te produkcje bez przeszkód trafiły na duże ekrany w planowanym wcześniej okresie. Portal Screen Rant zebrał tytuły i marki, które wcześniej tworzone były przez studio Fox, a teraz już należą do Disneya:

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV