MacGyver i 6 innych seriali zamówionych przez CBS na sezon

Telewizja CBS dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 6 nowych seriali. Wśród nich są m.in. nowa seria MacGyver oraz telewizyjna adaptacja filmu Dzień próby.

Telewizja CBS dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 6 nowych seriali. Wśród nich są m.in. nowa seria MacGyver oraz telewizyjna adaptacja filmu Dzień próby.

Za telewizyjną adaptację Training Day odpowiadają: Jerry Bruckheimer i Antoine Fuqua. Fabuła rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach z filmu i opowiada o młodym policjancie pełnym ideałów (Justin Cornwell), który dostaje przydział do elitarnego oddziału LAPD, w którym dowodzi skorumpowany detektyw (Bill Baxton). W obsadzie są również: Katrina Law i Julie Benz.

Bull to serial, w którym główną rolę gra gwiazda NCIS - Michael Weatherly. Fabuła skupia się na początkach kariery Dr. Phila McGrawa (Weatherley), założyciela jednej z najbardziej znanych firm consultingowych, zajmujących się doradzaniem strategii procesowej prawnikom.

Pure Genius to produkcja Jasona Katimsa. Opowiada o młodym techniku z Doliny Krzemowej (Angustus Prew), który łączy siły z chirurgiem ze skomplikowaną przeszłością. Wspólnie otwierają szpital, w którym w niekonwencjonalny sposób podchodzą do przypadków medycznych.

Czytaj także: Spin-off serialu Synowie Anarchii z oficjalnym tytułem

MacGyver to nowa wersja kultowego serialu z lat 80. Fabuła opowiada o 20-letnim tytułowym bohaterze, który dołącza do tajnej organizacji i dzięki swoim nietypowym umiejętnościom stara się zapobiegać poważnym zagrożeniom. W roli głównej Lucas Till. Warto dodać, że z pilotem serialu MacGyver było wiele problemów. Scenariusz był słaby i wielokrotnie zmieniany, kilku aktorom podziękowano, a telewizja CBS była bardzo niezadowolona z początkowych prac. Postanowiono jednak zaryzykować i zamówić 1. sezon.

Tata ma plan to komedia, w której główną rolę zagra Matt LeBlanc. Wcieli się w przedsiębiorcę, który zaczyna spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi i nie zdaje sobie sprawy jak trudno jest je wychować.

The Great Indoors to z kolei komedia, w której główną rolę zagra Joel McHale. Wcieli się w byłego podróżnika, który po kontuzji zmuszony zostaje do pracy za biurkiem w dziale mediów społecznościowych i ma wielki problem z przystosowaniem się do nowych zadań.

Kevin Can Wait to komedia, w której główną rolę zagra Kevin James. Zagra byłego policjanta, który przechodzi na emeryture i spędza więcej czasu z rodziną i z dziećmi. Szybko dostrzega, że w domu czekają na niego trudniejsze wyzwania, niż na ulicy.

Szansę na zamówienie w CBS mają jeszcze piloty: Doubt, Drew, Superior Donuts, Furst Born i My Time/Your Time.

 


AMC

Lubisz dobre seriale? 6 maja w Polsce startuje kanał AMC! 9 maja zobaczycie Fear the Walking Dead, a 12 maja Humans. Więcej tutaj.

Źródło: Deadline / Fot. CBS

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV