Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Frank Underwood wrócił? Kevin Spacey szokuje w dziwacznym wideo

Kevin Spacey zamieścił w sieci naprawdę dziwaczne wideo, w którym niczym Frank Underwood porusza problem uśmiercenia jego postaci w House of Cards i oskarżania go o molestowanie seksualne.

Od ponad godziny portale popkulturowe (i nie tylko) są doprawdy zszokowane dziwacznym wideo, które w mediach społecznościowych zamieścił Kevin Spacey – jest ono zatytułowane wymownie Let Me Be Frank. Aktor w tajemniczy sposób rozlicza się w materiale zarówno z uśmierceniem swojej postaci w House of Cards, jak i z oskarżeniami o molestowanie seksualne, z którymi musi zmierzyć się w prawdziwym świecie. Spacey doborem słów, tembrem głosu i gestykulacją przywodzi na myśl styl bycia, jaki w produkcji Netflixa pokazywał prezydent Frank Underwood. Trzyminutowy klip jest w tym przypadku przerwaniem trwającego od miesięcy milczenia – dwukrotny zdobywca Oscara nie komentował do tej pory publicznie zarzutów pod swoim adresem.

W wideo padają choćby następujące słowa:

Podzieliłem się z wami najskrytszymi i najgorszymi sekretami. Udowodniłem wam, do czego są zdolni ludzie, zszokowałem was i skłoniłem do myślenia. Zaufaliście mi, chociaż wiedzieliście, że nie powinniście. To nie koniec, i nie ma znaczenia to, co mówią inni. Poza tym wiem, czego chcecie… Chcecie, bym wrócił.

Na tym jednak wcale nie koniec – posłuchajcie sami:

7 stycznia przed sądem w Nantucket odbędzie się rozprawa, w której Spacey będzie oskarżony o napaść na chłopca, który w momencie zdarzenia miał 14 lat. Prawnicy aktora na razie nie udzielają w tej sprawie komentarza.

-
-

Źródło: Variety / zdjęcie główne: YouTube

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.