Gwiezdne Wojny - hełm Kylo Rena mógł wyglądać inaczej. Szkic koncepcyjny

W serii Gwiezdne Wojny Kylo Ren ma charakterystyczny hełm. Nowy szkic koncepcyjny ujawnia, że atrybut mógł wyglądać zupełnie inaczej.

W serii Gwiezdne Wojny Kylo Ren ma charakterystyczny hełm. Nowy szkic koncepcyjny ujawnia, że atrybut mógł wyglądać zupełnie inaczej.

Gwiezdne Wojny powróciły pod banderą Disneya w 2015 roku - to właśnie wtedy, w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, po raz pierwszy poznaliśmy Kylo Rena. Bohater pojawił się również w późniejszej części, Gwiezdne wojny: ostatni Jedi, a także powróci w finałowej odsłonie trylogii, zapowiedzianym Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Od samego początku nowej serii, Kylo Ren nie rozstawał się ze swoim charakterystycznym hełmem. Okazuje się jednak, że w filmach mógł on wyglądać zupełnie inaczej. Do sieci trafił nowy szkic koncepcyjny, który prezentuje alternatywną wersję hełmu, która bardziej przypomina hełm Dartha Vadera. Autorem niewykorzystanego szkicu jest Christian Alzmann.

Jak Wam się podoba? Czy ten hełm pasowałby lepiej do Kylo Rena?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Grandfather (and son). An early Kylo Ren concept art exploration by Christian Alzmann.

Post udostępniony przez Star Wars (@starwars)

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - film będzie mieć swoją premierę w grudniu tego roku. Pierwszy zwiastun produkcji możecie obejrzeć tutaj.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV