Przeczytaj w weekend

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - zaskakujące spekulacje. Będą retrospekcje?

W sieci pojawiły się nowe pogłoski na temat filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - dotyczą one hipotetycznych retrospekcji.

W sieci pojawiły się nowe pogłoski na temat filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - dotyczą one hipotetycznych retrospekcji.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W ostatnich dniach w sieci pojawiało się stosunkowo mało informacji na temat filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Ten stan rzeczy postanowił przerwać portal Making Star Wars, przez wiele serwisów popkulturowych uznawany za wiarygodne źródło. I tak według dziennikarzy witryny córka Carrie Fisher, Billie Lourd, ma na ekranie sportretować nie tylko porucznik Connix. Miałaby ona bowiem wziąć udział w scenie retrospekcji, która będzie rozgrywać się niedługo po wydarzeniach ukazanych w filmie Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi.

W sekwencji tej Luke i Leia mieliby rozmawiać o tym, dlaczego druga z nich nie mogłaby zostać rycerzem Jedi. Wtedy ich oczom rzekomo ukaże się katastrofalna wizja przyszłości pokazująca to, co stałoby się wówczas, gdyby kobieta podążyła taką życiową ścieżką. Dziennikarze podkreślają jednak, że Luke i Leia źle zinterpretują wizję, ponieważ ta w jakiś tajemniczy sposób została zmanipulowana.

Co może jeszcze ciekawsze, to Lourd miałaby w tej sekwencji wcielić się w rolę księżniczki, przy czym mowa tu jedynie o "zastępczyni", której ostateczny wygląd na ekranie będzie zmieniony przy pomocy CGI. Przypomnijmy, że w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie jako młoda Leia na ekranie pojawiła się norweska aktorka, Ingvild Deila.

Film Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie wejdzie na ekrany kin w Polsce 19 grudnia.

Źródło: Making Star Wars / zdjęcie główne: Lucasfilm

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV