Wiedźmin - czy wyciekła data premiery serialu?

W sieci pojawiła się niepotwierdzona plotka dotycząca daty premiery serialu Netflixa na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego.

W sieci pojawiła się niepotwierdzona plotka dotycząca daty premiery serialu Netflixa na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Wiedźmin to oczekiwany przez wielu widzów, szczególnie w Polsce serial Netflixa opowiadający o tytułowym łowcy potworów, Geralcie z Rivii, bohaterze stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. W główną rolę w produkcji wcieli się Henry Cavill. Jakiś czas temu Netflix oficjalnie ogłosił, że serial zadebiutuje na platformie w czwartym kwartale tego roku, potwierdzając wcześniejsze plotki. Teraz portal Recapped podaje, że serial zadebiutuje na platformie dokładnie 20 grudnia tego roku. Strona podaje również, że zdjęcia do 2. sezonu produkcji mają rozpocząć się w grudniu lub w styczniu 2020 roku.

Recapped to serwis, którego wiadomości w sprawie serialu o Wiedźminie już się sprawdzały. Między innymi chodzi o informację dotyczącą angażu Henry'ego Cavilla do roli Geralta. Na razie jednak należy traktować tę wiadomość z dystansem. Poinformujemy Was, gdy pojawi się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Źródło: recapped.com/zdjęcie główne: CDP

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV