Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Star Wars: KOTOR 3 był w produkcji. Powstał nawet zarys scenariusza

Obsidian Entertainment pracowało nad grą Star Wars: Knights of the Old Republic 3. Projekt jednak nigdy nie został zrealizowany.

Obsidian Entertainment pracowało nad grą Star Wars: Knights of the Old Republic 3. Projekt jednak nigdy nie został zrealizowany.

Chris Avellone, scenarzysta Star Wars: Knights of the Old Republic II, podzielił się z fanami informacjami na temat kontynuacji gry, która nigdy nie powstała. Otóż okazuje się, że studio Obsidian Entertainment zaraz po zakończeniu prac nad "dwójką" rozpoczęło prace nad kontynuacją, która miała zamknąć trylogię. Powstał nawet wstępny zarys scenariusza.

Avellone przekazał, że bohaterem gry miał być Revan, bohater Star Wars: Knights of the Old Republic. Na jego drodze do celu mieli stać starożytni Sithowie, znacznie potężniejsze istoty niż Darthowie.

Chris Avellone żałuje, że nie udało się zrealizować projektu, jednak nie informuje o powodach porzucenia przez wydawcę, firmę LucasArts, marki.

To byłby wspaniały, epicki sposób zakończenia całej trylogii. Nie mieliśmy tylko szansy na przygotowanie tego finału- mówi scenarzysta.

Nie udało się z Star Wars: Knights of the Old Republic 3, ale może się udać z Star Wars Jedi: Upadły zakon. To właśnie spod ręki Chrisa Avellone wyszedł scenariusz do gry.

Źródło: vg247.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV