Star Wars: KOTOR 3 był w produkcji. Powstał nawet zarys scenariusza

Obsidian Entertainment pracowało nad grą Star Wars: Knights of the Old Republic 3. Projekt jednak nigdy nie został zrealizowany.

Obsidian Entertainment pracowało nad grą Star Wars: Knights of the Old Republic 3. Projekt jednak nigdy nie został zrealizowany.

Chris Avellone, scenarzysta Star Wars: KOTOR 2, podzielił się z fanami informacjami na temat kontynuacji gry, która nigdy nie powstała. Otóż okazuje się, że studio Obsidian Entertainment zaraz po zakończeniu prac nad "dwójką" rozpoczęło prace nad kontynuacją, która miała zamknąć trylogię. Powstał nawet wstępny zarys scenariusza.

Avellone przekazał, że bohaterem gry miał być Revan, bohater Star Wars: KOTOR. Na jego drodze do celu mieli stać starożytni Sithowie, znacznie potężniejsze istoty niż Darthowie.

Chris Avellone żałuje, że nie udało się zrealizować projektu, jednak nie informuje o powodach porzucenia przez wydawcę, firmę LucasArts, marki.

To byłby wspaniały, epicki sposób zakończenia całej trylogii. Nie mieliśmy tylko szansy na przygotowanie tego finału- mówi scenarzysta.

Nie udało się z Star Wars: Knights of the Old Republic 3, ale może się udać z Star Wars Jedi: Fallen Order. To właśnie spod ręki Chrisa Avellone wyszedł scenariusz do gry.

Źródło: vg247.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV