Przeczytaj w weekend

HBO zamawia 3. sezon „Girls” i nowy pilot

Stacja HBO oficjalnie zamówiła 3. sezon serialu komediowego Girls oraz pilot komedii braci Duplassów.

Stacja HBO oficjalnie zamówiła 3. sezon serialu komediowego Girls oraz pilot komedii braci Duplassów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Trzeci sezon Girls ma mieć 12 odcinków - dwa więcej niż pierwsze sezony. Lena Dunham i Jenni Konner ponownie będą producentami wykonawczymi. Paul Simms dołącza do ekipy jako współproducent wykonawczy - zastępuje na tym stanowisku Bruce'a Erica Kaplana. Prace nad scenariuszami trwają od jakiegoś czasu. Lena Dunham kilka dni temu sama potwierdziła tę informację, więc stacja jedynie dopełniła formalności.

Projekt Marka i Jaya Duplassów nosi tytuł "Togetherness". Akcja skupia się na dwóch parach mieszkających pod tym samym dachem. Próbują zadbać o żywotność związku, jednocześnie podążając za swoimi indywidualnymi marzeniami. Zdjęcia do pilota mają rozpocząć się w kwietniu. Bracia Duplass to znani twórcy kina niezależnego. Obaj odpowiadają za scenariusz.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV