Repertuar kin Nowość Program TV

Idris Elba jako nowy James Bond? Rzecznik zaprzecza plotkom

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się pogłoski, że Idris Elba jest pierwszym kandydatem do roli nowego Jamesa Bonda. Teraz rzecznicy prasowi odnoszą się do plotek, stanowczo im zaprzeczając.

Zaledwie wczoraj w sieci pojawiła się informacja o tym, że Idris Elba jest pierwszym branym pod uwagę kandydatem do roli nowego Jamesa Bonda. Plotkami podzielił się tabloid The Daily Star, a wiele zagranicznych portali natychmiast je podchwyciło. W tekście była mowa o tym, że reżyser Antoine Fuqua oraz producentka serii, Barbara Broccoli, są już po wstępnych rozmowach. Podano także, że Broccoli zdecydowanym tonem oświadczyła, że to najwyższy czas, by pałeczkę przejął aktor rasy innej niż biała, a Fuqua z przekonaniem wypowiadał się o Elbie mówiąc, że jest w świetnej kondycji do tej roli.

I gdy już fani zaczęli wyobrażać sobie, jak aktor prezentowałby się jako Agent 007, sprawę postanowił skomentować rzecznik prasowy reżysera. Jak mówi, wszystkie informacje podane przez tabloid były nieprawdziwe. Ani Fuqua ani Elba nigdy nie prowadzili rozmów z producentką Barbarą Broccoli, a szczegóły i detale podane w tekście są wyssane z palca.

Oni nigdy nie prowadzili rozmów z Barbarą, ani na temat franczyzy ani w ogóle na temat castingu. To wszystko są wymyślone informacje. Nie mam pojęcia, w jaki sposób się to rozpoczęło.

Rzecznik Idrisa Elby nie skomentował doniesień, jednak mówi się, że także on nie ma pojęcia o ewentualnym castingu do roli Bonda. Jeśli pojawią się nowe informacje na ten temat, natychmiast Was o tym poinformujemy.

-
Plotka
-

Bond 25, z Danielem Craigiem w roli głównej, wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.