Jak potężna jest Kapitan Marvel w MCU? Tych mocy z komiksów mogłeś nie znać

Kapitan Marvel dołączyła już do MCU. Na razie nie wiemy, jak potężna jest jej filmowa wersja - komiksy na tym polu podsuwają cały szereg możliwości.

Kapitan Marvel dołączyła już do MCU. Na razie nie wiemy, jak potężna jest jej filmowa wersja - komiksy na tym polu podsuwają cały szereg możliwości.

Powiedzieć, że komiksowa Captain Marvel jest potężna, to właściwie nic nie powiedzieć. Już niejednokrotnie obwoływano ją "najsilniejszą z Avengers" i w tego typu stwierdzeniach nie ma ani grama przesady. Na razie nie wiemy, po które jej moce z powieści graficznych zdecydują się sięgnąć odpowiedzialni za MCU, ale Kevin Feige sugerował swego czasu, że w tej materii "być może pójdziemy na całego". Chcemy Wam więc przedstawić najważniejsze zdolności heroiny z komiksów - o niektórych z nich mogliście nie słyszeć. Przekonajcie się sami:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV