Seria Jak wytresować smoka wkrótce także jako książki

W przyszłym tygodniu mają się ukazać dwie pierwsze książki z cyklu Jak wytresować smoka, na podstawie których powstała seria filmów pod tym samym tytułem.

W przyszłym tygodniu mają się ukazać dwie pierwsze książki z cyklu Jak wytresować smoka, na podstawie których powstała seria filmów pod tym samym tytułem.

Seria powieści dla dzieci pt. Jak wytresować smoka brytyjskiej pisarki Cressida Cowell zaczęła powstawać w 2003 roku i do tej pory ukazało się już kilkanaście tomów przygód Halibuta Straszliwa Czkawka Trzeciego oraz jego smoczych przyjaciół. 6 czerwca w Polsce ukażą się dwa pierwsze tomy cyklu, który stał się kanwą dla serii How to Train Your Dragon: The Hidden World animowanych pod tym samym tytułem.

W pierwszej części zatytułowanej po prostu How to Train Your Dragon poznamy głównych bohaterów serii  - a to wszystko dzięki testowi, któremu musi się poddać każdy młody wiking: musi zmierzyć się ze straszliwym smokiem. W kontynuacji zatytułowanej How to Be a Pirate bohaterowie wyruszają na morze, gdzie nie ominą ich pojedynki na miecze z piratami, spotkanie z krwiożerczym czaszkowcem, poszukiwanie skarbu Srogobrodego Upiora i odkrycie, co znajduje się w trumnie...

Książki ukażą się nakładem wydawnictwa Znak Emotikon. Będą liczyły po 224 strony i kosztowały 34,90 zł za tom.

Źródło: Znak Emotikon / fot. Universal

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV