Josh Brolin wskazał na ulubione filmy MCU. Wybory zaskakują?

Ekranowy Thanos, Josh Brolin, przedstawił swoje ulubione filmy wchodzące w skład MCU.

Ekranowy Thanos, Josh Brolin, przedstawił swoje ulubione filmy wchodzące w skład MCU.

Przez ostatnich kilka miesięcy Josh Brolin dał się poznać fanom produkcji opartych na komiksach jako Thanos w filmie Avengers: Infinity War i Cable w obrazie Deadpool 2. Teraz w wywiadzie, który znalazł się w książce Marvel Studios: The First 10 Years, aktor wskazał swoje ulubione odsłony MCU. Co ciekawe, ku zaskoczeniu miłośników Domu Pomysłów, nie znalazł się wśród nich ostatni film o przygodach Mścicieli.

Najlepszy zdaniem Brolina jest więc Iron Man z 2008 roku:

On tak dobrze działa. Jak dla mnie nie ma lepszego połączenia między postacią a aktorem niż pokazał to tutaj Robert Downey Jr.. (...) Właściwie nie możesz sobie wyobrazić innego aktora w tej roli.

Kolejną z produkcji jest Captain America: Civil War, która w ocenie Brolina zawiera "tak wiele napięcia". Gdy aktor oglądał film i widział, jak zmieniają się relacje między postaciami, pytał sam siebie: I co teraz zrobi ten gość, Kapitan Ameryka?

Ostatnią z wymienionych odsłon MCU okazał się Thor: Ragnarok:

Uwielbiam ten film. Uwielbiam Chris Hemsworth. Aktorzy naprawdę delektowali się swoimi występami. (...) To był dobry, naprawdę zabawny film. Idealna mieszanka humoru, akcji i kapitalnego aktorstwa.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/comicbook.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV