Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Jupiter’s Legacy – oto gwiazdy serialu Netflixa na podstawie komiksu Marka Millara

Netflix ujawnił nazwiska osób, które wcielą się w głównych bohaterów nowego serialu platformy, opartego na komiksie autorstwa Marka Millara i Franka Quitely'ego.

Netflix ujawnił nazwiska osób, które wcielą się w głównych bohaterów nowego serialu platformy, opartego na komiksie autorstwa Marka Millara i Franka Quitely'ego.

Jupiter's Legacy: Dziedzictwo Jowisza #1 będzie jednym z seriali, które powstaną dzięki współpracy Marka Millara i Netflixa. Ogłoszono, że w głównych bohaterów produkcji wcielą się Josh Duhamel i Leslie Bibb. Aktor zagra bohatera znanego jako The Utopian, natomiast aktorka wcieli się w postać Lady Liberty. Showrunnerem projektu jest Steven S. DeKnight.

Komiksowy oryginał opowiada historię Sheldona i Grace Sampsonów, którzy po podróży na tajemniczą wyspę zyskują supermoce. Stają się w ten sposób bohaterami o pseudonimach The Utopian i Lady Liberty, stanowiących pierwszą generację herosów. Zakładają organizację zwaną Union of Justice. Wiele lat później Sheldon i Grace mają dwójkę dzieci, Chloe i Brandona, którzy również posiadają supermoce. Jednak rodzeństwo reprezentuje raczej cyniczne podejście do superbohaterów i postanawia znaleźć własne miejsce w cieniu rodziców-herosów.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Millar

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV