Kapitan Marvel czołową bohaterką w MCU? Kevin Feige o roli postaci

Kapitan Marvel zadebiutowała już w kinach i zbiera nie tylko dobre recenzje krytyków, ale także bardzo dobre wyniki w Box Office. Czy Kapitan Marvel zostanie jedną z najważniejszych bohaterek w MCU?

Kapitan Marvel zadebiutowała już w kinach i zbiera nie tylko dobre recenzje krytyków, ale także bardzo dobre wyniki w Box Office. Czy Kapitan Marvel zostanie jedną z najważniejszych bohaterek w MCU?

Captain Marvel zadebiutowała na dużym ekranie i jest to bardzo przyzwoita produkcja z pierwszą samodzielną superbohaterką w MCU. Jednak okazuje się, że nie tylko z tego powodu jest to ważny moment w uniwersum.

Wciąż nie wiemy, jaki los spotka najważniejszych bohaterów Kinowego Uniwersum Marvela w filmie Avengers: Endgame. Fani spodziewają się najgorszego jeśli chodzi o Kapitana Amerykę i Iron Mana - postaci, które do tej pory grały pierwsze skrzypce w MCU. Bez względu na to, co stanie się z wymienioną dwójką, Kevin Feige zapowiedział, że do głosu w przyszłości dojdzie właśnie Kapitan Marvel.

Kiedy dowiedzieliśmy się, że Brie Larson jest zainteresowana przyłączeniem się do naszego świata, odbyliśmy wiele spotkań. Ona była wielką fanką tej postaci w komiksach. Jednym z najważniejszych momentów w mojej karierze w Marvelu było przedstawienie jej na Comic-Con i sprawienie, by wyszła na scenę i stała tam z prawie wszystkimi innymi aktorami z naszych filmów. Stała tam na czele i była to świetna zapowiedź - nie tylko dla tego, jak publiczność zareaguje na Brie jako tę postać, ale także jak Kapitan Marvel może przejąć inicjatywę i być na czele całego Kinowego Uniwersum Marvela.

Wspomniany przez prezesa Marvel Studios materiał wideo, możecie zobaczyć poniżej:

Kapitan Marvel - film dostępny jest w kinach.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV