Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Kapitan Marvel czołową bohaterką w MCU? Kevin Feige o roli postaci

Kapitan Marvel zadebiutowała już w kinach i zbiera nie tylko dobre recenzje krytyków, ale także bardzo dobre wyniki w Box Office. Czy Kapitan Marvel zostanie jedną z najważniejszych bohaterek w MCU?

Kapitan Marvel zadebiutowała na dużym ekranie i jest to bardzo przyzwoita produkcja z pierwszą samodzielną superbohaterką w MCU. Jednak okazuje się, że nie tylko z tego powodu jest to ważny moment w uniwersum.

Wciąż nie wiemy, jaki los spotka najważniejszych bohaterów Kinowego Uniwersum Marvela w filmie Avengers: Koniec gry. Fani spodziewają się najgorszego jeśli chodzi o Kapitana Amerykę i Iron Mana – postaci, które do tej pory grały pierwsze skrzypce w MCU. Bez względu na to, co stanie się z wymienioną dwójką, Kevin Feige zapowiedział, że do głosu w przyszłości dojdzie właśnie Kapitan Marvel.

Kiedy dowiedzieliśmy się, że Brie Larson jest zainteresowana przyłączeniem się do naszego świata, odbyliśmy wiele spotkań. Ona była wielką fanką tej postaci w komiksach. Jednym z najważniejszych momentów w mojej karierze w Marvelu było przedstawienie jej na Comic-Con i sprawienie, by wyszła na scenę i stała tam z prawie wszystkimi innymi aktorami z naszych filmów. Stała tam na czele i była to świetna zapowiedź – nie tylko dla tego, jak publiczność zareaguje na Brie jako tę postać, ale także jak Kapitan Marvel może przejąć inicjatywę i być na czele całego Kinowego Uniwersum Marvela.

Wspomniany przez prezesa Marvel Studios materiał wideo, możecie zobaczyć poniżej:

-
spoilery
-

Kapitan Marvel – film dostępny jest w kinach.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.