Kapitan Marvel – tylko jedna platforma VOD pokaże film

5 lutego odbyła się konferencja telefoniczna z inwestorami Disneya. Tam też omówiono kwestię platformy Disney+ i wyjawiono ważną informację na temat Kapitan Marvel.

5 lutego odbyła się konferencja telefoniczna z inwestorami Disneya. Tam też omówiono kwestię platformy Disney+ i wyjawiono ważną informację na temat Kapitan Marvel.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Disney 

Captain Marvel będzie pierwszym tytułem Marvela, który będzie dostępny na wyłączność tylko w platformie VOD zwanej Disney+. Tak poinformowano inwestorów podczas konferencji telefonicznej. Oznacza to, że inne VOD jak na przykład Netflix, który ma sporo filmów MCU, nie dostaną licencji na ten tytuł.

Nie ujawniono jednak, co z innymi tytułami MCU dostępnymi w Netflixie. Informacja dotyczyła tylko Kapitan Marvel, która trafi tam po premierze na DVD i Blu-ray. Prawdopodobnie będzie to pod koniec 2019 roku, gdy wystartuje Disney+.

Szef Disneya, Bob Iger wyjawił też, że w zdecydowanej większości będą tworzyć produkcja wewnętrznie w swoich studiach. Przyznaje jednak, że nie wykluczają, że okazjonalnie będą kupować licencje do ciekawych projektów od innych firm.

Oficjalnie jeszcze nie potwierdzono, czy Disney+ będzie dostępny w Polsce. Z uwagi na to, że obecnie strona platformy jest w języku polskim, jest to bardzo prawdopodobne.

Kapitan Marvel - premiera w kinach już 8 marca.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV