Przeczytaj w weekend

Kolekcja PlayStation Hits rozszerzy się o nowe tytuły

Już w przyszłym tygodniu do kolekcji PlayStation Hits wskoczą nowe tytuły. Sony zdradziło listę produkcji, jakie będą dostępne do kupienia w cenie 80 zł.

Już w przyszłym tygodniu do kolekcji PlayStation Hits wskoczą nowe tytuły. Sony zdradziło listę produkcji, jakie będą dostępne do kupienia w cenie 80 zł.

Michał Czubak

Michał Czubak

PlayStation Hits zawiera już 23 pozycje, które wycenione zostały na niespełna 80 zł. Wkrótce lista gier rozszerzy się o kolejne. Sony podało o jakie konkretnie tytuły kolekcja się powiększy. Co ciekawe, w liście gier, jakie od 2 listopada pojawią się w PlayStation Hits na rynkach europejskim oraz amerykańskim są różnice. Europa otrzyma pięć gier, tymczasem do Ameryki wskoczy tych produkcji więcej.

Nowości w PlayStation Hits (od 2 listopada):

Źródło: blog.us.playstation.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV