PlayStation Hits – nowa seria wydawnicza dostępna także w Polsce

Polski oddział PlayStation poinformował, że także i u nas dostępne będą tytuły w ramach serii PlayStation Hits. Cena jest również zadowalająca.

Polski oddział PlayStation poinformował, że także i u nas dostępne będą tytuły w ramach serii PlayStation Hits. Cena jest również zadowalająca.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  PlayStation Hits 

79 złotych. Dokładnie tyle w Polsce będą kosztowały tytuły dostępne w ramach PlayStation Hits. Nowa seria wydawnicza zawierać będzie na początek 20 pozycji pudełkowych. Każda z nich to tytuł godny zainteresowania. Znajdziemy tam nie tylko gry na wyłączność PlayStation 4, ale również takie, które ukazały się także na innych platformach.

fot. PlayStation Polska

Pierwsza transza gier prezentuje się następująco:

Źródło: playstation.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV