Przeczytaj w weekend

Kraven The Hunter – powstanie film o ikonicznym przeciwniku Spider-Mana

Sony Pictures stworzy kolejny spin-off z uniwersum Spider-Mana. Tym razem jego bohaterem będzie słynny łowca, z którym Pajączek wielokrotnie walczył na kartach komiksów.

Sony Pictures stworzy kolejny spin-off z uniwersum Spider-Mana. Tym razem jego bohaterem będzie słynny łowca, z którym Pajączek wielokrotnie walczył na kartach komiksów.

Wielu fanów komiksów o Człowieku-Pająku czekało na ten moment. Sony Pictures oficjalnie potwierdziło, że powstanie solowy film o losach Kravena Łowcy, znanego antagonisty Marvela. Wytwórnia zatrudniła scenarzystę projektu. Za skrypt będzie odpowiadał Richard Wenk, który stworzył fabułę produkcji Equalizer 2.

Kraven w komiksach jest genialnym łowcą, któremu w polowaniach pomagają niezwykłe umiejętności takie jak zwiększona siła, ponadprzeciętna zwinność i wyostrzone zmysły. Antagonista upodobał sobie polowanie na Spider-Mana, który miał stać się jego największym, myśliwskim trofeum. Będzie to kolejny z serii przygotowywanych przez Sony spin-offów o postaciach z uniwersum Spider-Mana. W październiku do kin wejdzie Venom. Trwają również prace nad filmem o losach wampira Morbiusa.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV