Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Król – kiedy zdjęcia do serialu na podstawie książki Szczepana Twardocha?

W sieci pojawiła się informacja dotycząca daty rozpoczęcia zdjęć oraz osoby reżysera serialowej adaptacji kultowej powieści Szczepana Twardocha.

W sieci pojawiła się informacja dotycząca daty rozpoczęcia zdjęć oraz osoby reżysera serialowej adaptacji kultowej powieści Szczepana Twardocha.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Od jakiegoś czasu wiadomo, że CANAL+ pracuje nad serialową adaptacją powieści Szczepana Twardocha pod tytułem Król. Jak podaje portal Filmstart.pl zdjęcia do projektu będą realizowane w Warszawie w okresie pomiędzy kwietniem a wrześniem 2019 roku. Za kamerą produkcji stanie Jan P. Matuszyński, reżyser Ostatnia rodzina i Wataha. Planowany serial liczył będzie 8 odcinków. Jego scenariusz powstał przy współudziale Szczepana Twardocha.

Powieść przenosi czytelników w burzliwe lata trzydzieste XX wieku. Przedstawia świat podzielony i targany różnorodnymi konfliktami: społecznymi, politycznymi i narodowymi. Na tym tle odmalowuje barwną historię pełną zwrotów akcji, romansów i brutalnych scen. Książka opowiadana jest z perspektywy żydowskiego boksera Jakuba Szapiry oraz gangstera Kuma Kaplicy.

Źródło: Filmstart.pl/zdjęcie główne: Wyd. literackie

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV