Przeczytaj w weekend

Król Lew - nowe zdjęcia z filmu Disneya. Są Timon i Pumba

Król lew to nadchodzący film Disneya bazujący na animacji pod tym samym tytułem. Zobaczcie nowe zdjęcia, które trafiły do sieci.

Król lew to nadchodzący film Disneya bazujący na animacji pod tym samym tytułem. Zobaczcie nowe zdjęcia, które trafiły do sieci.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  król lew 

Król lew to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji Disneya 2019 roku. Będzie to nowa wersja znanej animacji sprzed lat, w której główni bohaterowie zostali wykreowani przy pomocy efektów komputerowych. Technologia wykorzystana w filmie ma być tak przełomowa, że wszystko będzie wyglądać w pełni realistycznie - taki jest zamysł twórców i taki też efekt przedstawiały pierwsze zwiastuny.

Dziś do sieci trafiły nowe zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów produkcji. Widzimy Simbę, Mufasę, Skazę, Timona i Pumbę a także pawiana Rafikiego. Jest też okładka, na którym widzimy młodego lwa z jego tatą. Zobaczcie zdjęcia w galerii:

W obsadzie produkcji znajdują się między innymi Donald Glover (Simba), Beyonce (Nala), James Earl Jones (powraca jako Mufasa), Chiwetel Ejiofor (Scar), Alfre Woodard (Sarabi), JD McCrary (młody Simba), Shahadi Wright Joseph (młoda Nala), John Kani (Rafiki), John Oliver (Zazu), Seth Rogen (Pumba), Billy Eichner (Tymon), Florence Kasumba (Shenzi), Andre (Azizi), Keeghan Michael Key (Kamari)

Król lew - premiera filmu w USA odbędzie się 19 lipca.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Walt Disney Studios/EW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV