Przeczytaj w weekend

Kto z Was tęskni za Supergirl? Nowe zdjęcia z 5. sezonu - będzie jatka

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia promujące pierwszy odcinek 5. sezonu Supergirl - wygląda na to, że już w nim Kara będzie okładać przeciwników.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia promujące pierwszy odcinek 5. sezonu Supergirl - wygląda na to, że już w nim Kara będzie okładać przeciwników.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Jako stały recenzent serialu Supergirl doskonale wiem, że jak co roku o tej porze gros z Was czeka już na powrót Dziewczyny ze Stali. Na szczęście dla tęskniących za Karą i jej wesołymi kompanami stacja The CW trzyma rękę na pulsie i systematycznie wypuszcza do sieci kolejne partie zdjęć z nadchodzącej odsłony serii. Niedawno mogliśmy zobaczyć plakat informujący nas, że Team Supergirl będzie wyjątkowo "zjednoczony", teraz zaś przyszła kolej na niepublikowane do tej pory fotografie z pierwszego odcinka. 

Wygląda więc na to, że kompania bohaterów będzie musiała stawić czoło bliżej nieokreślonemu wrogowi w kinie lub innej operze - do walki zostaną wykorzystane, jak przekonacie się z poniższej galerii, przeróżne przedmioty. Z kolei przechodzący ostatnio depresję James Olsen najwidoczniej znajdzie jeszcze więcej pocieszenia po rozstaniu z Leną w trakcie sesji terapeutycznych ze swoją siostrą, Kelly. Ta ostatnia będzie też podnosić na duchu Alex, dla której już w poprzednim sezonie stała się potencjalnym obiektem westchnień. 

Pierwszy odcinek 5. sezonu produkcji zadebiutuje w USA 6 października. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Dean Buscher/The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV