Kto zagra Pingwina, Batgirl i Supergirl? Gorące plotki o DCEU

W sieci pojawiła się masa plotek na temat przyszłych projektów DCEU - poznaliśmy choćby nazwiska kandydatów do ról Pingwina, Batgirl i Supergirl.

W sieci pojawiła się masa plotek na temat przyszłych projektów DCEU - poznaliśmy choćby nazwiska kandydatów do ról Pingwina, Batgirl i Supergirl.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W miniony weekend portal We Got This Covered bombardował swoich czytelników kolejnymi pogłoskami o przyszłych projektach DCEU - dość powiedzieć, że na przestrzeni 3 dni dziennikarze serwisu przedstawili aż 7 różnorodnych plotek związanych z tą kwestią. Do poniższych rewelacji powinniśmy podchodzić jednak z olbrzymim dystansem; w ostatnim czasie witryna ma bowiem coraz gorszą reputację, a inne portale popkulturowe podejrzewają ją o fabrykowanie klikalnych, choć kompletnie wyssanych z palca informacji. Oto najważniejsze z tych ostatnich:

We Got This Covered nie oszczędziło również MCU. Według dziennikarzy serwisu w filmie Doktor Strange 2 głównym złoczyńcą ma być baron Mordo, natomiast na ekranie powróci również Starożytna. Mówi się jeszcze o pojawieniu się w historii innych postaci - brata Voodoo i Clei, siostrzenicy Dormammu. 

Warto na koniec zaznaczyć, że portal powołuje się wyłącznie na swoje źródła, używając choćby zwrotów "jak słyszeliśmy", "źródło zbliżone do naszego portalu", itp. - niemniej jednak dajcie nam w komentarzach znać, co sądzicie o powyższych rewelacjach. 

Źródło: We Got This Covered / zdjęcie główne: Lucasfilm/Warner Bros./Nerdficina

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV