Nicholas Hoult

Nicholas Hoult
 • Data urodzenia:

  7 grudnia 1989 (29)
 • Miejsce urodzenia:

  Wokingham, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  190 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Nicholas Hoult po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1996 roku w roli Bobby'ego produkcji pt.: Intimate Relations. W 2003 roku orzymał nominację do do Critics Choice Award za kreację Marcusa Brewera w filmie pt.: About a Boy. W 2010 roku był nominowany do Rising Star Award w ramach BAFTA Awards.

W obsadzie (27)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV