Laleczka - jak powołano do życia tytułową zabawkę? Wideo zza kulis

Do sieci trafił nowy materiał promujący horror Laleczka, gdzie zobaczyć możemy prace zza kulis produkcji.

Do sieci trafił nowy materiał promujący horror Laleczka, gdzie zobaczyć możemy prace zza kulis produkcji.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  horror 

Laleczka to horror o futurystycznej zabawce, która zostaje zhakowana. Przez to też postać zacznie mordować, a bohaterowie będą starali się go powstrzymać.

W głosowej roli wystąpi znany z roli Luke'a Skywalkera, Mark Hamill. Za produkcję nie odpowiadają osoby odpowiedzialne za oryginał, ale kompletnie inni ludzie. Poniżej możecie zobaczyć nowy udostępniony materiał, który pokazuje w jaki sposób twórcy powołali do życia tytułową Laleczkę.

Laleczka - premiera w czerwcu.

Źródło: comingsoon.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV