Przeczytaj w weekend

The Dead Don’t Die - zwiastun dla dorosłych. Driver i Murray w filmie o zombie

The Dead Don't Die to nadchodzący horror komediowy w reżyserii Jima Jarmuscha. Zobaczcie nowy zwiastun przeznaczony dla widzów dorosłych.

The Dead Don't Die to nadchodzący horror komediowy w reżyserii Jima Jarmuscha. Zobaczcie nowy zwiastun przeznaczony dla widzów dorosłych.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Dead Don’t Die to nowy horror komediowy w reżyserii Jima Jarmuscha, twórcy filmów takich jak Tylko kochankowie przeżyją i Paterson. Akcja produkcji rozgrywa się w spokojnym miasteczku Centerville, które pewnego dnia zupełnie się zmienia - powodem są zmarli, którzy zaczynają wstawać z grobów jako zombie. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

Do sieci trafił nowy - przeznaczony dla widzów dorosłych - zwiastun produkcji, w którym bohaterowie uczą się jak zabijać zombie. Zobaczcie wideo oraz nowy plakat poniżej:

The Dead Don't Diefot. materiały prasowe

W obsadzie produkcji są Bill Murray , Adam Driver, Chloë Sevigny, Tilda Swinton, Steve Buscemi i Tom Waits. Na ekranie pojawić się mają także Danny Glover, Caleb Landry Jones, Rosie Perez, Iggy Pop, Sara Driver, RZA, Selena Gomez oraz Carol Kane.

The Dead Don't Die - premiera w USA odbędzie się 14 czerwca.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV