Przeczytaj w weekend

Laurence Fishburne w serialu komediowym

Laurence Fishburne podpisał umowę na sporą rolę w pilocie serialu komediowego stacji ABC o tytule roboczym "Black-ish".

Laurence Fishburne podpisał umowę na sporą rolę w pilocie serialu komediowego stacji ABC o tytule roboczym "Black-ish".

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Laurence Fishburne jest także producentem wykonawczym i od początku mówiono, że jest opcja, by zagrał gościnnie. Aktor jednak podpisuje umowę na rolę powracającą, co oznacza, że jeśli serial dostanie zamówienie na sezon, zobaczymy go w większości odcinków. Fishburne zagra ojca głównego bohatera.

Kenya Barris ("The Game") jest autorem scenariusz, który oparł na własnych doświadczeniach. Akcja skupia się na czarnoskórym mężczyźnie z wyższej klasy (Anthony Anderson), który próbuje wychować dzieci ze świadomością kulturowej tożsamości. Utrudnia mu to liberalna żona, staromodny ojciec i jego zasymilowane potomstwo.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV