Legion samobójców 2 - Robbie, Elba i inni w kostiumach na nowych zdjęciach z planu filmu

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Legion samobójców 2. Ponadto Nathan Fillion wypowiedział się o swojej roli w produkcji.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Legion samobójców 2. Ponadto Nathan Fillion wypowiedział się o swojej roli w produkcji.

Obecnie w Panamie trwają zdjęcia do widowiska Legion samobójców 2. Co jakiś czas do sieci trafiają nowe materiały z planu produkcji. Nie inaczej jest tym razem. Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć gwiazdy filmu, Margot Robbie, Idrisa Elbę oraz Davida Dastmalchiana w kostiumach swoich postaci. Link do fotografii jest dostępny poniżej.

Ponadto inna gwiazda produkcji, Nathan Fillion, wypowiedział się na temat swojej roli w filmie. Jedna z plotek głosiła, że w produkcji aktor gra postać Arm-Fall-Off-Boya. Jednak teraz sam Fillion twierdzi, że wciela się w zupełnie innego bohatera. Pozostaje nam czekać do oficjalnego ogłoszenia szczegółów projektu, aby dowiedzieć się czy aktor mówi prawdę.

 

Niewiele wiadomo na temat fabuły produkcji. Podobno w filmie tytułowa drużyna ma zmierzyć się z antagonistą, który jest pełnym gniewu, starym wojownikiem, żyjącym tylko dla wojny. Ponadto reżyser produkcji, James Gunn stwierdził, że nie należy za bardzo przyzwyczajać się do bohaterów widowiska, co znaczy, że wielu z nich zginie w czasie seansu. W obsadzie oprócz wspomnianych Robbie, Elby oraz Dastmalchiana znajdują się między innymi John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío, Joel Kinnaman, Juan Diego Botto, Storm Reid, Taika Waititi i Peter Capaldi.

Legion samobójców 2 - premiera filmu w USA 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/comicbook.com/zdjęcie główne: Egmont

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV