Ludzkość awansuje na kolejny poziom. SF „Nexus” już w czerwcu

informujemy, że już 3 czerwca będzie miała miejsce premiera książki science fiction pod tytułem Nexus Rameza Naama.

informujemy, że już 3 czerwca będzie miała miejsce premiera książki science fiction pod tytułem Nexus Rameza Naama.

Adam Siennica

Adam Siennica

Akcja tego doskonałego thrillera SF toczy się w niedalekiej przyszłości. Dzięki nanonarkotykowi o nazwie Nexus ludzie zyskali umiejętność wpływania na umysły i wolę drugiego człowieka. Młody naukowiec pracuje nad udoskonaleniem Nexusa, a gdy jego starania wychodzą na jaw, zostaje wciągnięty do niebezpiecznego świata agencji wywiadowczych.

Ramez Naam jest z wykształcenia technologiem, a w swoim dorobku zawodowym ma wkład w rozwój Microsoft Internet Explorera oraz Outlooka. Był również dyrektorem generalnym w Apex Nanotechnologies, firmie zajmującej się oprogramowaniem w badaniach nanotechnologii.

Już wkrótce nakładem wydawnictwa Drageus Publishing House ukaże się kolejna powieść tego autora pt. "Crux"!

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV