Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Marvel’s Spider-Man – obejrzyj sceny po napisach końcowych gry

Wzorem filmowego uniwersum Marvela, także gra Marvel's Spider-Man posiada po napisach końcowych sceny. Zobacz, co przedstawiają.

Wzorem filmowego uniwersum Marvela, także gra Marvel's Spider-Man posiada po napisach końcowych sceny. Zobacz, co przedstawiają.

Michał Czubak

Michał Czubak

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Marvel’s Spider-Man zadebiutował na rynku 7 września. Część materiałów jest już dostępna w sieci, w tym także sceny po napisach z gry. Tak, gra to produkcja, która jako pierwsza otrzymała znak jakości Marvela, zatem jak przystało na taką produkcję, musi mieć także sceny po napisach. W grze znajdują się dwie takie. Jedna związana jest z postacią Milesa Moralesa, kolejna dotyczy postaci Normana Osborna i zapowiada prawdopodobnie obecność Venoma. Szczególnie ta druga rozbudza wielkie nadzieje graczy i fanów Pajączka. Widać, że pomysłów na sequel Insomniac Games nie brakuje.

Źródło: mashable.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV