Przeczytaj w weekend

Marco Polo skasowany. Nie będzie 3. sezonu

Netflix zdecydował się zakończyć serial historyczny Marco Polo. Zdecydowali się nie zamawiać kolejnego sezonu.

Netflix zdecydował się zakończyć serial historyczny Marco Polo. Zdecydowali się nie zamawiać kolejnego sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Rzecznik prasowy Netflixa oficjalnie potwierdził, że Marco Polo został skasowany po dwóch sezonach. W oświadczeniu prasowym, Harvey Weinstein, jeden z producentów serialu chwali Netflixa za to, że dali im szansę na serial z prawdziwie różnorodną rasowo obsadą.

Zobacz także: Zwiastun The OA - tajemniczego serialu Netflixa

Przypomnijmy, że serial historyczny został stworzony przez Johna Fusco i opowiada o Marco Polo, który służy chanowi Mongołów. Serial ma 20 odcinków plus świąteczny odcinek specjalny.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV