Marisa Tomei dołącza do obsady „Imperium”

Zdobywczyni Oscara, Marisa Tomei ("Mój kuzyn Vinny") dostała rolę powracającą w wielkim hicie stacji FOX pt. "Imperium", który powróci z nowymi odcinkami jesienią.

Zdobywczyni Oscara, Marisa Tomei ("Mój kuzyn Vinny") dostała rolę powracającą w wielkim hicie stacji FOX pt. "Imperium", który powróci z nowymi odcinkami jesienią.

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

Producenci serialu "Imperium" wciąż zatrudniają znane twarze do ról gościnnych i powracających. Do obsady dołączyła właśnie Marisa Tomei, która zdobyła Oscara za brawurową kreację w komedii "Mój kuzyn Vinny". To zwiastuje niezły aktorski pojedynek pomiędzy nią, a Taraji P. Henson, która gra Cookie.

Aktorka podpisała kontrakt na garść odcinków i zagra Mimi Whiteman, bardzo wymagającą i bogatą inwestorkę, która angażuje się w rodzinne dramaty Lyon'ów. Jest miliarderką oraz uwielbia hip-hop i piękne kobiety.

Czytaj także: „The Hateful Eight” – nowe zdjęcie z westernu Quentina Tarantino

Tomei rzadko pojawia się w telewizji, a za sobą ma jedynie występy w kilku odcinkach serialu "Wołanie o pomoc". Gościnnie w 2. sezonie "Imperium" pojawią się też m.in. Chris Rock, Alicia Keys, Lenny Kravitz, Jennifer Hudson, Courtney Love, Naomi Campbell czy Snoop Dogg.

Źródło: deadline.com / zdjęcie: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV