Marvel - Punisher w komiksach zamiast przestępców zabija teraz... trolle

Marvel w jednym z ostatnich pokazał, że Frank Castle aka Punisher rozprawia się teraz z trollami - poznajcie szczegóły.

Marvel w jednym z ostatnich pokazał, że Frank Castle aka Punisher rozprawia się teraz z trollami - poznajcie szczegóły.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  marvel 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Marvel wypuszcza na rynek kolejne zeszyty wchodzące w skład komiksowego eventu War of the Realms. Bohaterem trzech z nich jest Punisher, który będzie musiał stawić czoło wielkiemu zagrożeniu, gdy to pojawi się ostatecznie na Ziemi. Dodajmy, że w tym samym czasie Avengers walczą z Malekithem i jego Mrocznymi Elfami, natomiast Thor siecze Lodowych Gigantów aż miło - na tym tle nowe zadania Franka Castle'a prezentuję się nadzwyczaj skromnie. 

Z pierwszej odsłony serii War of the Realms: Punisher dowiadujemy się, że tytułowy bohater stara się po prostu chronić niewinnych ludzi. Do akcji w kolejnym zeszycie włącza się zaś wtedy, gdy grupa pacjentów z jednego z nowojorskich szpitali w trakcie ewakuacji przez podziemny tunel Lincolna natrafi na zasadzkę. Brzmi jak podręcznikowy przykład sytuacji, do której Frank Castle pasuje jak ulał? No cóż, na jego drodze tym razem pojawią się... trolle. Zobaczcie sami:

Komiks War of the Realms: Punisher #2 od 22 maja będziecie mogli nabyć w tym miejscu

 

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV