Matrix 4 - obsada i informacje. Oficjalne potwierdzenie!

Matrix 4 staje się faktem. Ogłoszono oficjalne informacje na temat filmu!

Matrix 4 staje się faktem. Ogłoszono oficjalne informacje na temat filmu!

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  matrix 4 

The Matrix 4 został oficjalnie ogłoszony. Za reżyserię i scenariusz będą odpowiadać Lana Wachowski, która jest współtwórczynią oryginalnej trylogii. Współscenarzystami zostali Aleksandar Hemon i David Mitchell

Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss powracają jako Neo i Trinity. Projekt ogłosił Toby Emmerich, prezes Warner Bros Pictures Group. W jego oświadczeniu czytamy, że będzie to nowy rozdział w uniwersum Matrixa.

Szczegóły fabuły nie zostały ujawnione. Z uwagi na powrót kluczowych postaci można uznać, że mówimy o kontynuacji. Lana Wachowski będzie też produkować. Zdjęcia mają ruszyć na początku 2020 roku, ale film nie ma ustalonej daty premiery.

Lana Wachowski tłumaczy w oświadczeniu, że wiele pomysłów na temat analizy rzeczywistości sprzed 20 lat jest jeszcze bardziej aktualna w obecnych czasach. 

Jest to potwierdzenie plotek z maja, kiedy to Chad Stahelski, reżyser Johna Wicka 3, ujawnił, że trwają prace nad tym filmem. Wówczas szybko to dementowano, ale teraz widzimy, ze prace nad nowym Matrixem trwają od wielu miesięcy.

Przypomnijmy, że trylogia zebrała razem 1,6 mld dolarów. Ogłoszenie projektu ma miejsce w 2019 roku, więc 20 lat po premierze pierwszej części.

null

 

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Robin Wright

Robin Wright

ur. 1966, kończy 54 lat

Katee Sackhoff

Katee Sackhoff

ur. 1980, kończy 40 lat

Patricia Arquette

Patricia Arquette

ur. 1968, kończy 52 lat

Taylor Kitsch

Taylor Kitsch

ur. 1981, kończy 39 lat

Sung Kang

Sung Kang

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV