MCU - Danny DeVito jako... Wolverine? Jest petycja fanów

Niektórzy fani chcą, aby Danny DeVito pojawił się w MCU jako Wolverine - w tej sprawie przygotowano już specjalną petycję.

Niektórzy fani chcą, aby Danny DeVito pojawił się w MCU jako Wolverine - w tej sprawie przygotowano już specjalną petycję.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

MCU, DCEU, Gra o tron - nie ma znaczenia, który obszar popkultury kochasz najbardziej. Wiedz jednak, że razem z Tobą w jednej drużynie grają fani, którzy aktualnie tworzą jakąś petycję. Bodajże najbardziej osobliwą (w tym tygodniu) przedstawili miłośnicy Kinowego Uniwersum Marvela, którzy na stronie change.org domagają się, by to Danny DeVito pokazał się światu jako nowy... Wolverine. 

Pierwotnym celem dla pomysłodawców dokumentu było zebranie pod nim 5 tysięcy podpisów - ta liczba już teraz została nieznacznie przekroczona. W petycji możemy przeczytać m.in.:

To jedyny człowiek, który może przejąć tron po Hugh Jackmanie. Wierzymy, że jeśli Wolverine ma pojawić się w MCU, to jedyną osobą, która zrobi to dobrze, jest Danny DeVito. 

Autorzy petycji najwidoczniej niespecjalnie wzięli sobie do serca słowa Kevina Feige, który całkiem niedawno przekonywał, że mutanci w Kinowym Uniwersum Marvela nie pojawią się zbyt szybko. 

Przypomnijmy, że najgłośniejszym dokumentem tego typu w ostatnich dniach jest ten, którego autorzy domagają się, by 8. sezon Gry o tron powstał od nowa - ta inicjatywa zebrała już ponad milion podpisów. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV