MCU planuje film o Ultimates. Multiwersum będzie się rozrastać?

W sieci pojawiły się doniesienia, według których w MCU powinniśmy zobaczyć film o komiksowej grupie Ultimates.

W sieci pojawiły się doniesienia, według których w MCU powinniśmy zobaczyć film o komiksowej grupie Ultimates.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  marvel 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Film Avengers: Koniec gry na dobre położył fundamenty pod ukazanie w MCU alternatywnych rzeczywistości - wszystko wskazuje na to, że jeszcze więcej na temat zaadaptowania tej koncepcji w całym projekcie dowiemy się z nadchodzącego Spider-Man: Daleko od domu. Multiwersum Marvel Studios może się jednak rozrastać w znacznie szybszym tempie, niż początkowo zakładaliśmy. Jak donosi bowiem portal HN Entertainment, jednym z rozwijanych projektów ma być produkcja o grupie Ultimates. 

Skład tej drużyny zmieniał się od momentu komiksowego debiutu w 2015 roku, a w jej obrębie działały takie postacie jak Kapitan Marvel, Czarna Pantera, Spectrum (czyli znana już z MCU Monica Rambeau), Blue Marvel czy America Chavez. Herosi zmagali się głównie z kosmicznymi zagrożeniami - choćby tymi, które były związane z istnieniem alternatywnych rzeczywistości. Co ciekawe, pierwszą misją Ultimates była walka z Galactusem.

Nie da się ukryć, że skład grupy doskonale wpasowałby się w wizję Kevina Feige, który wielokrotnie zapowiadał, iż w Kinowym Uniwersum Marvela w najbliższych latach powinniśmy zobaczyć jeszcze więcej różnorodności jeśli chodzi o pochodzenie etniczne postaci. 

Do tych rewelacji powinniśmy póki co podchodzić z dystansem. Sam film, jeśli w ogóle zostanie zrealizowany, trafiłby na ekrany kin nie wcześniej niż w 2022 lub 2023 roku. 

Z kolei serwis MCU Cosmic donosi, że trwają również prace nad innym projektem - Power Pack, przy czym nie jest na razie jasne, czy chodzi tu o film czy serial, który trafi na platformę Disney+. Przypomnijmy, że Power Pack to grupa, w skład której wchodzi rodzeństwo dzieci - Jack, Julie, Katie i Alex Power. Otrzymali oni nadludzkie moce od umierającego Kymellianina. Feige już blisko rok temu zapewniał, że Marvel Studios jest zainteresowane realizacją tego ekranowego przedsięwzięcia. 

Źródło: HN Entertainment / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Kate Mara

Kate Mara

ur. 1983, kończy 37 lat

Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski

ur. 1945, kończy 75 lat

Grant Show

Grant Show

ur. 1962, kończy 58 lat

Donal Logue

Donal Logue

ur. 1966, kończy 54 lat

Bingbing Li

Bingbing Li

ur. 1973, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV