Mroczna Phoenix – komiksowy plakat nowego filmu o X-Men

Podczas konwentu Comic-Con w Brazylii, zaprezentowano nowy plakat promujący film Mroczna Phoenix. Premiera w lutym przyszłego roku.

Podczas konwentu Comic-Con w Brazylii, zaprezentowano nowy plakat promujący film Mroczna Phoenix. Premiera w lutym przyszłego roku.

X-Men: Dark Phoenix to nowy film komiksowy z serii X-Men. Jest to kolejna część przygód drużyny pod wodzą Profesora X. Fabuła produkcji dotyczy tytułowej, kosmicznej siły, pod której działanie trafia Jean Grey.

Podczas konwentu w Brazylii, studio Fox zaprezentowało zupełnie nowy plakat promujący kolejne widowisko o drużynie X-Men. Tym razem utrzymane jest w konwencji komiksowej i przypomina okładkę jednego z numerów. Do tej pory Fox nie reklamowało w ten sposób swoich filmów, co daje nadzieje na nieco bardziej rozbudowaną kampanię reklamową, niż było to w przypadku X-Men: Apocalypse. Zobaczcie sami (na początku galerii):

W roli głównej powraca Sophie Turner. W obsadzie są także James McAvoy (profesor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Jessica Chastain i Evan Peters (Quicksilver).

Mroczna Phoenix – premiera 14 lutego 2019 roku.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV