Przeczytaj w weekend

Nathan Fillion powraca. Teaser serialu The Rookie

Nathan Fillion to popularny aktor z seriali Castle i Firefly. Teraz powraca w właśnie zamówionym The Rookie.

Nathan Fillion to popularny aktor z seriali Castle i Firefly. Teraz powraca w właśnie zamówionym The Rookie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  the rookie 

Stacja ABC oficjalnie zamawia sezon serialu The Rookie, który ma być lekkim i zabawnym kryminałem. Bohaterem jest ponad 40-letni gliniarz, który wciąż jest na najniższym szczeblu kariery. W tej roli właśnie występuje Nathan Fillion. Fabuła inspirowana jest prawdziwą historią.

W obsadzie są także Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin, Mercedes Mason, Melissa O'Neil, Afton Williamson i Eric Winter. Za sterami stoi Alexi Hawley (Castle).

Data premiery nie jest znana.

The Rookie - Nathan Fillion
fot. ABC/Kevin Foley

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV