Nie czas umierać - James Bond i jego przeciwnik na nowych zdjęciach

Nie czas umierać będzie 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda. Entertainment Weekly opublikowało nowe zdjęcia.

Nie czas umierać będzie 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda. Entertainment Weekly opublikowało nowe zdjęcia.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Nie czas umierać będzie pożegnaniem Daniela Craiga z rolą Jamesa Bonda. Tym razem bohater cieszy się spokojnym życiem na Jamajce po tym, jak odszedł ze służby. Jego spokój okazuje się jednak krótkotrwały - pewnego dnia pojawia się przy nim stary przyjaciel z CIA, Felix Leiter, który prosi Bonda o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż się spodziewano i prowadzi Bonda na trop złoczyńcy posiadającego nową, niebezpieczną technologię.

Entertainment Weekly poświęcił filmowi numer, publikując w sieci okładkę oraz kilka nowych zdjęć, które prezentują nie tylko głównego bohatera, ale też jego przeciwnika, w którego wciela się Rami Malek. Mamy też wypowiedź Daniela Craiga, który odnosi się do swojej kontuzji odniesionej podczas prac na filmie:

Skończyłem pracę nad tym filmem ze złamaną nogą. Musiałem zadać sobie pytanie: czy fizycznie byłbym w stanie zrobić jeszcze inny film, czy chciałbym go zrobić? Telefon do swojej żony z informacją "złamałem nogę", nie jest przyjemny.

Zobaczcie zaprezentowane zdjęcia: 

W obsadzie prócz Craiga są: Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright oraz Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i Rami Malek. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga.

Data premiery filmu to 3 kwietnia 2020 roku.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: Ew.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV