Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Oficjalnie: Ben Affleck nie zagra w The Batman. Jest data premiery!

Ben Affleck ostatecznie żegna się z rolą Mrocznego Rycerza i nie zagra w The Batman. Poznaliśmy już datę premiery widowiska.

Od dłuższego czasu fani DCEU zastanawiali się nad tym, czy Ben Affleck raz jeszcze zagra Mrocznego Rycerza i pojawi się w filmie The Batman. Portal Deadline przedstawił teraz w tej sprawie nowe informacje. Wynika z nich, że aktor po swoich występach w produkcjach Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Legion samobójców i Liga Sprawiedliwości ostatecznie pożegnał się z rolą, a jego miejsce zajmie nowa, młodsza osoba.

The Batman ma zadebiutować w kinach 25 czerwca 2021 roku; reżyserem i scenarzystą jest Matt Reeves. Przypomnijmy, że początkowo za powstanie projektu miał odpowiadać sam Affleck, który zdążył już poprzez swoje media społecznościowe odnieść się do rewelacji serwisu Deadline:

Wiemy już także z całą pewnością, że The Batman nie będzie adaptacją słynnego komiksu Batman. Rok pierwszy, choć na ekranie i tak zobaczymy młodszą wersję Mrocznego Rycerza. Studio Warner Bros. ma obecnie intensywnie poszukiwać nowego odtwórcy roli, a informacje w tej sprawie powinniśmy poznać „szybciej niż zakładano”. Tutaj znajdziecie z kolei wypowiedź Reevesa m.in. na temat tego, kto może być złoczyńcą w jego historii.

-
Plotka
-

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Warner Bros./quirkybyte.com

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Gotham – co dalej w 5.…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Gotham zatytułowanego Nothing’s Shocking. Zobaczcie sami.

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.