Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Oficjalnie: Ben Affleck nie zagra w The Batman. Jest data premiery!

Ben Affleck ostatecznie żegna się z rolą Mrocznego Rycerza i nie zagra w The Batman. Poznaliśmy już datę premiery widowiska.

Ben Affleck ostatecznie żegna się z rolą Mrocznego Rycerza i nie zagra w The Batman. Poznaliśmy już datę premiery widowiska.

Od dłuższego czasu fani DCEU zastanawiali się nad tym, czy Ben Affleck raz jeszcze zagra Mrocznego Rycerza i pojawi się w filmie The Batman. Portal Deadline przedstawił teraz w tej sprawie nowe informacje. Wynika z nich, że aktor po swoich występach w produkcjach Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Legion samobójców i Liga Sprawiedliwości ostatecznie pożegnał się z rolą, a jego miejsce zajmie nowa, młodsza osoba.

The Batman ma zadebiutować w kinach 25 czerwca 2021 roku; reżyserem i scenarzystą jest Matt Reeves. Przypomnijmy, że początkowo za powstanie projektu miał odpowiadać sam Affleck, który zdążył już poprzez swoje media społecznościowe odnieść się do rewelacji serwisu Deadline:

Wiemy już także z całą pewnością, że The Batman nie będzie adaptacją słynnego komiksu Batman. Rok pierwszy, choć na ekranie i tak zobaczymy młodszą wersję Mrocznego Rycerza. Studio Warner Bros. ma obecnie intensywnie poszukiwać nowego odtwórcy roli, a informacje w tej sprawie powinniśmy poznać "szybciej niż zakładano". Tutaj znajdziecie z kolei wypowiedź Reevesa m.in. na temat tego, kto może być złoczyńcą w jego historii.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Warner Bros./quirkybyte.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV