Oficjalnie: Ben Affleck nie zagra w The Batman. Jest data premiery!

Ben Affleck ostatecznie żegna się z rolą Mrocznego Rycerza i nie zagra w The Batman. Poznaliśmy już datę premiery widowiska.

Ben Affleck ostatecznie żegna się z rolą Mrocznego Rycerza i nie zagra w The Batman. Poznaliśmy już datę premiery widowiska.

Od dłuższego czasu fani DCEU zastanawiali się nad tym, czy Ben Affleck raz jeszcze zagra Mrocznego Rycerza i pojawi się w filmie The Batman. Portal Deadline przedstawił teraz w tej sprawie nowe informacje. Wynika z nich, że aktor po swoich występach w produkcjach Batman v Superman: Dawn of Justice , Suicide Squad i Justice League ostatecznie pożegnał się z rolą, a jego miejsce zajmie nowa, młodsza osoba.

The Batman ma zadebiutować w kinach 25 czerwca 2021 roku; reżyserem i scenarzystą jest Matt Reeves. Przypomnijmy, że początkowo za powstanie projektu miał odpowiadać sam Affleck, który zdążył już poprzez swoje media społecznościowe odnieść się do rewelacji serwisu Deadline:

Wiemy już także z całą pewnością, że The Batman nie będzie adaptacją słynnego komiksu Batman: Year One, choć na ekranie i tak zobaczymy młodszą wersję Mrocznego Rycerza. Studio Warner Bros. ma obecnie intensywnie poszukiwać nowego odtwórcy roli, a informacje w tej sprawie powinniśmy poznać "szybciej niż zakładano". Tutaj znajdziecie z kolei wypowiedź Reevesa m.in. na temat tego, kto może być złoczyńcą w jego historii.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Warner Bros./quirkybyte.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV