Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

OFICJALNIE: Ramówka NBC na midseason!

Wiemy już wszystko. Stacja NBC ogłosiła ramówkę na midseason! Zmian jest bardzo dużo, zaskoczeń jeszcze więcej. Zacznijmy od początku. Sporo zmian czeka na nas w poniedziałek. Miejsce „The Event” na dwa miesiące zajmuje „The Cape”. Nowy serial NBC swoją premierę będzie miał jednak już w niedzielę, 9. stycznia (dwa odcinki). Dzień później, w poniedziałek odcinki wyemitowane zostaną jeszcze raz (powtórki), a trzeci epizod będzie miał premierę 17. stycznia. „The Cape” emitowane będzie do 28. lutego. Wtedy też do ramówki wróci „The Event” (z dwugodzinnym odcinkiem przypominającym fabułę poprzednich epów, o którym mówiliśmy wcześniej).

Tutaj pojawia się pierwsza nieścisłość. „The Cape” będzie miało do dyspozycji ledwie sześć tygodni (+ dwa odcinki w niedzielę) – oznacza to, że NBC będzie w stanie wyemitować tylko 8 odcinków! Po ich emisji do ramówki powróci „The Event”. Niewiadomo w tej chwili, co z resztą odcinków „The Cape”. Być może w dalszej części sezonu (kwiecień, maj) oba seriale będą się wymieniać tak by razem zakończyć emisję pod koniec sezonu.

W poniedziałek o 22:00 kolejna zmiana. Za „Chase” wchodzi premiera – „Harry’s Law” (z kolei od 8. lutego emitowane będzie wtedy „Parenthood”). Wspomniane „Chase” dostaje nową szansę – nowy dzień i czas emisji – środy 21:00. Z tego czasu antenowego „L&O: SVU” zostaje zepchnięte na 22:00, a „L&O: Los Angeles” emitowane będzie… we wtorki o 22:00 (czyli obecnie czas emisji „Parenthood”). Wszystko wygląda lepiej na podsumowaniu które znajduje się poniżej. Jeśli już w tym wszystkim się zgubiliście – polecamy zjechać nieco na dół newsa.

No i jeszcze zostaje czwartek i komedie. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi przewidywaniami. „30 Rock” i „Outsourced” o 22:00. Wraca „Parks and Recreation. Mamy również premierę nowej komedii „Perfect Couples”.

PODSUMOWUJĄC:

Poniedziałek:
20:00 – 21:00 „Chuck” (tu nie zmienia się nic :))
21:00 – 22:00 „The Cape” (dwugodzinna premiera w niedzielę, 9. stycznia, następnie emisja w poniedziałki) // „The Event” (powrót z odcinkiem specjalnym 28. lutego, a tydzień później normalna emisja)
22:00 – 23:00 „Harry’s Law” (od 17. stycznia) // „Parenthood” (debiut o nowej porze 7. lutego)

Wtorek:
20:00 – 22:00 „The Biggest Loser: Couples”
22:00 – 23:00 „Parenthood” (cztery odcinki emitowane od 4. stycznia, a potem przeskok na poniedziałek) // „Law & Order: Los Angeles” (nowy czas emisji od 8. lutego)

Środa:
20:00 – 21:00 „Minute to Win It”
21:00 – 22:00 „Chase” (od 12. stycznia, nowy czas emisji)
21:00 – 22:00 „L&O: SVU” (nowy czas emisji od 5. stycznia)

Czwartek (wszystko od 20. stycznia):
20:00 – 20:30 „Community”
20:30 – 21:00 „Perfect Couples” (premiera)
21:00 – 21:30 „The Office”
21:30 – 22:00 „Parks and Recreation”
22:00 – 22:30 „30 Rock”
22:30 – 23:00 „Outsourced”

Źródło: NBC

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.