Oto najdłuższy film w historii. Zobacz 72-minutowy teaser „Ambiancé”

Anders Weberg planuje pobić rekord w historii kina, realizując film trwający 720 godzin. Obejrzyj teaser Ambiancé.

Anders Weberg planuje pobić rekord w historii kina, realizując film trwający 720 godzin. Obejrzyj teaser Ambiancé.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  wideo 

Ambiancé ma być niecodziennym pokazem abstrakcyjnej, nieliniowej narracji utrzymanej w stylu surrealistycznego snu. Jest to swoiste podsumowanie pracy Weberga, który ma na koncie ponad 300 filmów, i pewnego rodzaju pamiętnik reżysera.

Teraz Weberg opublikował teaser. Pierwszy zwiastun, trwający 7 godzin i 20 minut, zostanie wydany w 2016 roku. Natomiast pełny zwiastun widzowie zobaczą w 2018 roku. Ma on trwać 72 godziny.

Szwedzki artysta zaplanował premierę na 31 grudnia 2020 roku. Ma ona odbyć się jednocześnie na całym świecie, gdzie przez 720 godzin (30 dni) widzowie będą oglądać jego dzieło. Po seansie wszystkie kopie filmu mają zostać zniszczone.

Przypomnijmy, że aktualny rekord należy do duńskiej grupy artystów o nazwie Superflex. Ich film "Modern Times Forever" trwa 240 godzin (10 dni) i pokazuje wpływ czasu na helsiński budynek Stora Enso. Skandynawowie muszą naprawdę lubić kinematografię...

Źródło: spoilertv.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV