Pajączek chwali się ocenami. Zwiastun Marvel’s Spider-Man

Nowy zwiastun gry Marvel's Spider-Man to laurka, jaką recenzenci zgotowali produkcji. Zobacz, jakie oceny od zachodnich mediów otrzymała gra.

Nowy zwiastun gry Marvel's Spider-Man to laurka, jaką recenzenci zgotowali produkcji. Zobacz, jakie oceny od zachodnich mediów otrzymała gra.

Już sporo ludzi gra w Marvel’s Spider-Man. Sporo też z nich pochlebnie wypowiada się o nowej grze studia Insomniac Games. Dla wielu to właśnie ta gra o Pajączku, na którą czekali latami. Sony stara się, żebyśmy nie zapomnieli o produkcji i publikuje nowy zwiastun - ten z ocenami gry.

Zanim obejrzyjcie zwiastun gry zerknijcie na naszą recenzję.

Przypominamy także, że już za miesiąc pierwszy dodatek do gry.

Źródło: youtube.com / fot. twitter

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV