Menu

Aktualności

Parker to bałaganiarz. Nowe szkice koncepcyjne z gry Spider-Man

Nowe szkice koncepcyjne z nadchodzącej gry o Pajączku na wyłączność PlayStation 4 dają nam względne wyobrażenie o świecie, w którym gra się rozgrywa.

Twórcy gry Spider-Man, studio Insomniac Games, udostępniło kilka szkiców koncepcyjnych z nadchodzącej produkcji. Możemy na nich zobaczyć, jak Człowiek Pająk staje do pojedynku z Kingpinem, jednym z ujawnionych dotąd przeciwników. Ponadto grafika pokazuje także starcie z Misterem Negative, którego również poznaliśmy na jednym ze zwiastunów.

Czytaj także: Dragon Ball Fighter Z. Nowy zwiastun przedstawia Trunksa

Szkice pokazują też pokój Parkera, panuje tam straszny bałagan typowy dla nastolatka. Wszędzie walają się ubrania i panuje tam nieład. Ostatnia z zaprezentowanych grafik przedstawia lokację po potyczce Pajęczaka z jednym z przeciwników. Patrząc na zniszczenia, nie była to łatwa walka.

W nadchodzącej grze Peter Parker ma 23 lata, od 8 lat dba o bezpieczeństwo nowojorczyków wcielając się w postać Spider-Mana. W produkcji twórców serii Resistance zobaczymy także postać Milesa Moralesa, jednak jego rola nie została sprecyzowana.

Źródło: vg247.com / fot. SIE
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze