Repertuar kin Nowość Program TV

„Partnerki” – 21 września w Polsce na DVD

{{Rizzoli and Isles}} to niezwykle popularny serial kryminalny zrealizowany na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa Tess Gerritsen. Pierwszy sezon produkcji debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 21 września! Hatak.pl jest patronem medialnym wydawnictwa.

Jane Rizzoli (Angie Harmon) pracuje jako detektyw w bostońskim wydziale zabójstw. Jest ostra, żywiołowa i doskonała w swoim zawodzie, ale dręczą ją wspomnienia tragicznego spotkania z seryjnym mordercą Charlesem Hoytem (Michael Massee), z którego tylko cudem uszła z życiem i po którym musiała zakończyć współpracę ze swoim dotychczasowym partnerem Vincem Korsakiem (Bruce McGill).


Patolog Maura Isles (Sasha Alexander) jest całkowitym przeciwieństwem Jane. Cicha i nieśmiała dokonuje cudów w zaciszu swojego gabinetu. Obie panie tworzą wyjątkowy i zgrany duet, który z powodzeniem rozwikła nawet najtrudniejszą sprawę.

W pierwszym sezonie „Partnerek” Jane i Maura prowadzą m.in. śledztwo w sprawie zabójcy kopiującego zbrodnie słynnego „Dusiciela z Bostonu”, przyglądają się śmierci chłopca, na którym dokonano egzorcyzmów oraz szukają mordercy odpowiedzialnego za śmierć dwóch lesbijek. Czy poradzą sobie z każdą z tych spraw?

Galapagos Films przedstawia wydanie DVD pierwszego sezonu serialu „Partnerki” – kryminalnej produkcji, która w Stanach gromadzi przez telewizorami miliony widzów. Główne role w serialu zagrały Angie Harmon (serial „Prawo i bezprawie”) oraz Sasha Alexander („Mission: Impossible III). Obok nich w obsadzie „Partnerek” znaleźli się: Lee Thompson Young („Światła stadionów”), Bruce McGill („Prawo zemsty”), nominowana do Oscara® Lorraine Bracco („Rodzina Soprano”), Jordan Bridges („Uśmiech Mony Lizy) oraz nominowany do Oscara® Chazz Palminteri.

− To przede wszystkim opowieść o kobiecej przyjaźni. O komplikacjach, ale i zabawie jaką ze sobą niesie znajomość dwóch tak różnych od siebie bohaterek – mówi o „Partnerkach” pomysłodawczyni serialu Janet Tamaro.

− Oglądanie „Partnerek” jest jak jazda na kolejce górskiej w lunaparku – pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Rzeczą, którą w tym serialu kocham najbardziej są relacje pomiędzy bohaterami, które są niezwykle prawdziwe. Są takie jak w życiu – dodaje Angie Harmon, odtwórczyni postaci Jane Rizzoli.

− Do przyjęcia roli w serialu skłonił mnie fascynujący scenariusz oraz niezwykła postać Maury Isles, którą odtwarzam. Już sam fakt, że wykonuje zawód patologa uczynił ją niezwykle intrygującą. Poza tym jej przyjaźń z Jane Rizzoli i fakt, że bohaterki muszą radzić sobie w światku zdominowanym przez mężczyzn sprawiły, że zwyczajnie nie mogłam w „Partnerkach” nie wystąpić – mówi Sasha Alexander.

Serial „Partnerki” wyprodukowała telewizja TNT, dla której cykl okazał się najpopularniejszym i najbardziej dochodowym w historii stacji. Pierwszy odcinek serialu obejrzało za oceanem 7,55 mln widzów, a oglądalność pozostałych była niewiele mniejsza. Niewiele aktorek tworzy na ekranie tak fantastyczny duet jak Angie Harmon i Sasha Alexander. Dzięki nim serial bawi i trzyma w napięciu – pisał o „Partnerkach” recenzent dziennika „Daily News”.

Nic więc dziwnego, że po emisji zaledwie 3 odcinków cyklu producenci podjęli decyzję o realizacji drugiej serii „Partnerek”, której emisja za oceanem zakończyła się pod koniec grudnia 2011 roku.

WYDANIE DVD
Wydanie DVD pierwszego sezonu „Partnerek” zadebiutuje w sklepach już 21 września. Cena: 107 zł.

Na 3 płytach DVD znajdzie się ponad 7 godzin serialu oraz wyjątkowe dodatki specjalne:

  • Bohaterki powołane do życia – Autorka serii Janet Tamaro opowiada o adaptacji powieści Dr Tess Gerritsen
  • Sceny dodatkowe
  • Gagi z planu
  • Zwiastuny
Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4
Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy…

Co o tym sądzisz?