Pełne sezony dla „The Millers”, „The Crazy Ones” i „Mom”. Co z „Hostages”?

Stacja CBS zamówiła pełne sezony dla trzech swoich nowych seriali komediowych: Mom, The Crazy Ones i The Millers.

Stacja CBS zamówiła pełne sezony dla trzech swoich nowych seriali komediowych: Mom, The Crazy Ones i The Millers.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Zamówienie dla The Millers i The Crazy Ones było formalnością. Obie produkcje radzą sobie w czwartki bardzo dobrze, ale nie mają wyboru - emitowane są tuż po Teorii wielkiego podrywu. Z kolei Mom notuje w poniedziałki przeciętną oglądalność, ale stacja CBS liczy, że w listopadzie wyniki będą wyższe, gdy do ramówki powróci Mike & Molly.

Dodatkowe dziewięć odcinków oznacza, że wszystkie trzy komedie emitowane będą przez cały sezon do maja 2014 roku, a pierwsze sezony składać się będą z 22 odcinków.

Jedynym nowym serialem CBS z niejasną przyszłością jest serial dramatyczny Hostages. Pierwszy sezon ma mieć 15 odcinków i wszystko wskazuje na to, że zostanie wyemitowany do końca mimo niezadowalającej oglądalności. Produkcja Jerry'ego Bruckheimera ma ciągłą fabułę i jest chętnie nagrywana przez DVR, a ostatni odcinek według zapewnień twórców zamknie wszystkie wątki i zakończy serial. Istnieje prawdopodobieństwo, że CBS przeniesie emisję Hostages na inny dzień.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV