Pierce Brosnan, Maisie Williams, Diane Keaton w nowych filmach – zbiór castingowych nowinek

Nadchodzące produkcje przyjmują w swoje szeregi nowe nazwiska. Zobaczcie kto pojawi się na ekranach w zaplanowanych serialach i filmach.

Nadchodzące produkcje przyjmują w swoje szeregi nowe nazwiska. Zobaczcie kto pojawi się na ekranach w zaplanowanych serialach i filmach.

Arnold Schwarzenegger zostanie narratorem filmu dokumentalnego o podwodnej faunie i florze. Produkcja nosi tytuł Wonders of The Sea 3D, a jej reżyserami są Jean-Michel Cousteau i Jean-Jacques Mantello. Schwarzenegger pojawi się na ekranie w sekwencji otwierającej dokument. Film ma ukazać się jeszcze w tym roku. Tymczasem znana z roli Jane Eyre Ruth Wilson zagra własną babcię w nowej trzyczęściowej produkcji BBC One pod tytułem The Wilsons. Historia jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - po śmierci męża Alison Wilson, do jej drzwi puka kobieta, która podaje się za prawdziwą panią Wilson. Alison usiłuje dowieść legalności swojego związku z mężem, na każdym kroku odkrywając coraz to nowsze sekrety.

David Oyelowo dołącza do nowej produkcji w reżyserii Jacoba Estesa pod tytułem Only You. Aktor był dwukrotnie nominowany do Złotego Globu - za swoje rolę w filmie Słowik oraz Selma. Nowy film z jego udziałem ma być thrillerem, w którym pojawi się motyw podróżowania w czasie. Na chwilę obecną dalsze informacje nie są jeszcze znane. W planach jest też inny thriller, zatytułowany Semper Fi. Fabuła opowiada o przyjaciołach, z których jeden jest żołnierzem. Jego nierozsądny brat przypadkowo zabija człowieka, za co trafia do więzienia. W pewnym momencie mężczyźni wpadają na pomysł, by wydostać go zza krat. Do obsady dołączył Sam Claflin.

doktor who - zdjęice
źródło: materiały prasowe

Jest także pomysł na kolejny film biograficzny. Tym razem przedstawiona zostanie nam historia korespondentki wojennej The Sunday Times, Marie Colvin, która zginęła podczas walk w Syrii będąc w delegacji. W roli głównej zobaczymy Rosamund Pike (Zaginiona dziewczyna). Zdjęcia mają rozpocząć się w październiku. W podobnym czasie wystartuje produkcja filmu Driven, w którym wystąpią między innymi Jason Sudeikis, Lee Pace i Timothy Olyphant. Fabuła dotyczy agentów FBI, którzy starają się schwytać projektanta samochodów, zdesperowanego do stworzenia auta przyszłości (Pace).

Do obsady nowego romansu science-fiction pod tytułem Zoe dołączają natomiast Christina Aguilera, Theo James, Rashida Jones, Miranda Otto, Ewan McGregor i Matthew Gray Gubler. Reżyserem jest Drake Doremus, a fabuła dotyczy dwóch kolegów po fachu, inżynierów, którzy pracują nad ulepszeniem technologii pozwalającej na zawieranie trwałych związków. Ich wynalazek okazuje się ponadczasowy i zupełnie zmienia rzeczywistość.

Powiększa się także obsada Wdowy. Do Liam Neeson, Viola Davis, Robert Duvall i Colin Farrell dołącza Garret Dillahunt. Reżyserem nadchodzącego filmu jest Steve McQueen (Zniewolony. 12 Years a Slave), a scenariusz oparto na miniserialu z lat 80. pod tym samym tytułem. Historia dotyczy żon czterech rabusiów, którzy zostali zamordowani podczas napadu. Wdowy będą musiały dokończyć ich dzieła.

Ogłoszono, że filmie Private Life Netflixa pojawi się także znany z American Horror Story Denis O’Hare. Autorką scenariusza i reżyserem jest Tamara Jenkins. Historia dotyczy kobiety, która usiłuje zajść w ciążę za wszelką cenę. W pewnym momencie jej związek z mężem zostaje poddany ogromnej próbie. W rolę głównej bohaterki wcieli się Kathryn Hahn. O'Hare będzie grał rolę doktora w specjalistycznej klinice leczenia niepłodności.

W nowej produkcji wojennej pod tytułem Burning At Both Ends wystąpią między innymi Gilles Marini, Matthew G. Hill i Landon Johnson. Rzecz ma dotyczyć realiów II wojny światowej i skupiać się na grupce ocalałych, którzy znaleźli się za linią wroga. Mając do dyspozycji jedynie radio, będą próbowali skontaktować się z pozostałymi żyjącymi. Tymczasem do obsady Nation's Fire dołączają Bruce Dern i Gil Bellows. Głównym bohaterem filmu jest były żołnierz Marines, który pomaga załamanej kobiecie (Krista Grotte) powziąć zemstę za śmierć syna.

Negocjacje w sprawie podjęcia roli w filmie All the Old Knives prowadzą Chris Pine i Michelle Williams. Reżyserem produkcji jest James Marsh (Teoria wszystkiego). Będzie to thriller szpiegowski połączony z wątkiem romantycznym - dwójka głównych bohaterów to szpiedzy CIA, którzy niegdyś byli ze sobą w związku. Ponownie spotykają się po kilku latach na nowej misji.

Do obsady nowej wersji Narodziny gwiazdy (remake'u filmu z 1937 roku, który swoją drogą miał już takie dwa - w roku 1954 i 1976) dołączają Rafi Gavron, Greg Grunberg i Michael Harney. W filmie wystąpią także Lady Gaga, Dave Chappelle, Bradley Cooper (również reżyseruje) i Rebecca Field. Historia dotyczy uczucia, jakie rodzi się pomiędzy początkującą piosenkarką a zdołowaną gwiazdą rocka.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: deadline.com, comingsoon.net, ew.com, thehollywoodreporter.com, variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV