Rashida Jones

Rashida Jones
 • Data urodzenia:

  25 lutego 1976 (43)
 • Miejsce urodzenia:

  Los Angeles, Kalifornia, USA
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  163 cm
 • Zawód:

  Aktorka, pisarka, scenarzystka
 • Bio:

  Rashida Jones uczęszczała na Harvard University. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 1997 roku w roli Johanny w serialu telewizyjnym pt.: The Last Don. W 2015 roku wraz z Jill Bauer i Ronną Gradus otrzymała nominację do Primetime Emmy.

W obsadzie (28)

W obsadzie (1)

Produkcje (1)

Scenariusze (2)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV