Pierce Brosnan, Maisie Williams, Diane Keaton w nowych filmach – zbiór castingowych nowinek

Nadchodzące produkcje przyjmują w swoje szeregi nowe nazwiska. Zobaczcie kto pojawi się na ekranach w zaplanowanych serialach i filmach.

Nadchodzące produkcje przyjmują w swoje szeregi nowe nazwiska. Zobaczcie kto pojawi się na ekranach w zaplanowanych serialach i filmach.

Zobaczymy również nową filmową historię słynnej szekspirowskiej bohaterki Ofelii. W obsadzie produkcji zatytułowanej jej imieniem znaleźli się Daisy Ridley (główna rola), Naomi Watts, Clive Owen, George McKay, Tom Felton i Devon Terrell. Film wyreżyseruje Claire McCarthy. Historia ma być opowiedziana z współczesnego punktu widzenia.

Jim Sheridan tworzy nowy film, który opowie autentyczną historię ucieczki 38 osób z więzienia Maze w roku 1983. Do współpracy zaprosił między innymi Pierce Brosnan, Cillian Murphy i Jamie Dornan. Produkcja nosi tytuł H-Block.

Margot Bingham pojawi się w nowym dramacie pod tytułem Departures. W obsadzie również Maisie Williams, Asa Butterfield, Nina Dobrev i Tyler Hoechlin. Historia opowiada o losach dwojga młodych ludzi - nastolatki, która cierpi na nieuleczalną chorobę, oraz pracującego na lotnisku hipochondryka. Wspólnie zabierają się za wykreślanie rzeczy z listy "do zrobienia przed śmiercią", jaką stworzyła dziewczyna. Tymczasem do obsady dramatu pod tytułem Farming dołączają Kate Beckinsale, Gugu Mbatha-Raw i Damson Idris. Scenariusz oparty jest na powieści autobiograficznej, którą napisał Adewale Akinnuoye-Agbaje, będący również reżyserem filmu. Historia dotyczy jego doświadczeń i stopniowej przemiany z nastolatka w mężczyznę. Zdjęcia mają rozpocząć się w sierpniu.

Na horyzoncie są też interesujące komedie. War with Grandpa opowiada historię z punktu widzenia małego chłopca, który usiłuje pogodzić się z tym, że odtąd w jego pokoju będzie mieszkał dziadek. Gdy okazuje się, że pogodzenie się jest niemożliwe, Peter wszczyna potajemne działania, mające wykurzyć dziadka z pokoju. Do obsady właśnie dołączyła Uma Thurman. W filmie wystąpią również Christopher Walken i Robert De Niro. Skoro pozostajemy przy bohaterach na emeryturze, warto zaznaczyć, iż w planach jest także nowa komedia z Diane Keaton i Jacki Weaver, pod tytułem Poms. Historia dotyczy kobiet w słusznym wieku, które postanawiają założyć zespół cheerleaderek.

Kate McKinnon, Allison Tolman, Taylor Schilling i Matt Walsh zobaczymy natomiast w zabawnym Fam-i-ly . Fabuła dotyczy 13 letniej dziewczynki, która w akcie desperacji ucieka z domu. Jej niestabilna emocjonalnie ciotka (Schilling) postanawia pilnować uciekinierki, jednak w pewnym momencie nauczycielka dziewczynki odkrywa, jak fatalnie kobieta sobie z tym radzi. Tymczasem do obsady The Happytime Murders dołączyła Melissa McCarthy. Rzecz dzieje się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie ludzie i marionetki żyją w zgodzie i koegzystują w codzienności. Dwoje policjantów, z których jeden jest kukłą, postanawia rozwiązać sprawę brutalnego morderstwa członków The Happytime Gang, który jest najbardziej znanym show w tamtych czasach.

Naomi Watts - Gypsy
Fot. MovieWeb

Jest też kilka ogłoszeń serialowych. W czwartym sezonie serialu Younger zobaczymy Aasif Mandvi, zaś w Future Man wystąpi Robert Craighead. Podczas gdy Mandvi zagra przystojnego amanta w granicach czterdziestki, Craighead wcieli się w rolę policjanta mierzącego się z traumą po śmierci przyjaciela, który zginął na jego oczach. Swoją obsadę zwiększa także serial Trust, nowa produkcja stacji FX. Historia dotyczy porwania Johna Paula Getty'ego III. Do udziału zaangażowano Hilary Swank, która wcieli się w postać jego matki. W roli głównej zobaczymy Donald Sutherland.

W drugim sezonie amerykańskiego serialu Shooter pojawią się Patrick Sabongui, Troy Garity i Jaina Lee Ortiz. Tymczasem nowa produkcja HBO pod tytułem Sharp Objects z Amy Adams w roli głównej, przyjęła w swoje szeregi David Sullivan, Reagan Pasternak, Sydney Sweeney i Hilary Ward. Fabuła jest oparta na powieści autorstwa Gillian Flynn i opowiada o morderstwie dwóch młodych dziewczyn. Badająca sprawę Camille Preaker stara się rozwiązać łamigłówkę i odkrywa, że ofiary miały z nią bardzo dużo wspólnego.

W obsadzie serialu The Alienist nastąpiła mała zmiana. Brian Geraghty zastąpi Sean Astin, który musiał odmówić udziału w produkcji z powodu napiętego grafiku. Rolą, o której mowa, jest kreacja detektywa Teddy'ego Roosevelta, a fabuła rozgrywa się w roku 1896, kiedy to w mieście coraz częściej dochodzi do licznych morderstw młodych chłopców. Nadchodzący serial będzie psychologicznym thrillerem odcinkowym.

Strony:
  • 1
  • 2 (current)

Źródło: deadline.com, comingsoon.net, ew.com, thehollywoodreporter.com, variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV