Platforma Netflix podaje daty premier

Nie tylko "Daredevil", ale też kilka innych seriali zadebiutuje na platformie Netflix w 1. połowie 2015 roku.

Nie tylko "Daredevil", ale też kilka innych seriali zadebiutuje na platformie Netflix w 1. połowie 2015 roku.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Netflix coraz intensywniej wchodzi w rynek seriali, potwierdzając tym samym swój cel, jakim jest emisja przynajmniej jednego nowego serialu lub nowego sezonu na miesiąc. Już wczoraj informowaliśmy o premierze serialu "Daredevil", która odbędzie się 10 kwietnia 2015 roku.

Czytaj także: Data premiery serialu "Daredevil"

Komedia "Unbreakable Kimmy Schmidt" autorstwa Tiny Fey, w oryginalne tworzona dla NBC zadebituje na platformie Netflix 6 marca 2015 roku. W roli głównej zobaczymy Ellie Kemper, która wciela się w kobietę rozpoczynającą swoje życie od nowa, po ucieczce z apokaliptycznego kultu.

20 marca na platformie Netflix zadebiutuje 1. sezon serialu "Bloodline" z Kylem Chandlerem. Z kolei 8 maja odbędzie się premiera komedii "Grace and Frankie".

Źródło: TVline.com / Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV